Ik ben zowat nieuw op deze citè en heb zins een een jaar een t4 2400 CC BJ 91; 320 000 KM.
Eerlijk toegeven het is het beste vervoer middel die ik ooit had.

Ik heb die gekocht van de eerste eigenaar aan 295 000 KM , met een volledig onderhoud historiek en de nodige roest

Het roest heb ik naderhand weggewerkt en ik vergelijk het altijd met kanker om roest te bestrijden heb je echt wel de juiste medicijnen nodig.
Het probleem dat ik zou willen voorleggen dat ik perfect kan schakelen behalve in achteruit 8 van de 10 keer hoort er een gekraak bij en een boenk. Het plastiek bolletje is vervangen , voordien had ik ook dit probleem.
Ook moet ik soms (niet altijd 3 van de 10 keer) bij het aanzetten in eerste wat extra gas bijgeven om schokken te voorkomen anders schakeld die perfect.
Verder wil ik nog zeggen dat dit een prachtige omgeving is om in te vertoeven hier op weetjewel :yingyang .