
2 dagen voor afhaling dealer.

Hier staat onze VW T5 klaar om naar de aanpasser te worden gereden door de verkoper van onze dealer, nadat hij werd goedgekeurd door Yasmine.

Onze VW T5 bij het aanpassingsbedrijf.

Het eerste tuningonderdeel staat erop "de sidebars", alsook de VW T5 4 LIFE stickers van weetjewel.

Daarna zijn de miyato velgen gebruikt voor tijdens de winterperiode & nu staan er de tangis 16" velgen op voor de zomer.

Hier zie je vooraan de frontspoiler van RSL + een zonneband.

achteraan hebben we dan de Achterbumperspoiler "Race" ook van RSL laten monteren, + afneembare trekhaak, ook de Kentekenplaatverlichting Chroom staat er mooi op. De chrome strips op de achterlichten hebben er niet lang op gehangen (dat was het zeker niet qua looks).

Weer enige tijd later, hebben we ons LED achterlichten gekocht, Achterdeurenspoiler "Sportstyle", Achterbumper Beschermstrip in chrome, Chrome deurenlijsten laten monteren.

Dan samen met de achterkant, ook de voorkant wat veranderd:
De oranje knipperlichten uit de koplampen vervangen door chrome lampjes, deze knipperen nog wel mooi oranje, maar hebben wel een chrome kleur.
Onze T5 heeft een Chroom Bumper-grille (tanden) gekregen, de grille rond het VW logo had eerst de originele kleur sahara beige, deze is ook veranderd in een Chroom Grille.
Tussen de koplampen & mistlichten zit nu ook een bumperverlichting ook weeral in chroom. Booskijkers "Race" zijn er ook geplaatst.
Op de mistlampen staan ook kleine spoilertjes met zwart gaas van het merk ABT.

Enige tijd later kwam de T-Edition uit met zijn accessoires, zodat we dit ook hebben aangekocht "Chroom ondergrill" (T-Edition) (mondje, rond de tanden).

De standaard zijknipperlichten vervangen door LED zijknipperlichten, waarbij de LED zijknipperlichten omgeven zijn met een chrome ring.

Via e-bay het logo Sport Edition gekocht, dit paste op de T5 i.v.m al de tuning er om heen.

Daarna hebben we de ramen laten blinderen (folie) 95%, nu zie je door de achterramen de lift ook niet meer zitten.

Deze sportuitlaat hebben we laten maken bij EPS uitlaten Hoogezand.


Nieuwe LED-achterlichten, ditmaal met LED-knipperlichten. (had geen duidelijkere foto).

sidebars vervangen door sideskirts van Rsl, via E-bay stootstrips gekocht (dit geeft de T5 een luxueuzere uitstraling) ook is er dan een schroefset ondergezet van KW variant 3. De verlaging is voor & achteraan ongeveer 6,5 cm.



Nadien wilden we er 20" inch velgen onder laten plaatsen, maar omdat er geen banden voor waren met het juiste laadvermogen moet (minimum 103 ) zijn voor de belgische keuring. Daarmee hebben we gekozen voor 18" lombartho velgen black polish met bandenmerk Uniroyal Rainsport 2 met bandenmaat 255-45-ZR 18 Y XL Laadvermogen 103.

De zeer mooie Sport-Edition lederen zetels.

Een lichtbak met als opschrift VW T5 4 LIFE. Dit heeft veel bekijks in het donker





De standaard koplampen (multivan) vervangen door deze nieuwe koplampen ( LED stadslichten zijn oke qua lichtopbrengst, dimlichten geven wel wat minder lichtopbrengst t.o.v de multivan koplampen (jammer), grootlicht & LED knipperlichten hebben ook een goede lichtopbrengst. De bumperverlichting in chroom heeft nu een schakelaar om deze aan of uit te zetten.