Mijn naam is Miranda 47 jr en samen met mijn partner pril in het bezit van een T4 westfalia bj 1992 in de kleur groen (caribisch groen?)
Compleet ervaringloos erin gedoken 2 weken geleden en daarin natuurlijk voor kostbare onverwachte verassingen komen te staan

Omdat het niet duidelijk is wanneer de distributieriem vervangen is gaat hij morgen naar de garage en zal er preventief een nieuwe ingezet worden en zullen er nog wat aandachtspunten worden nagelopen en krijgt hij een voor keuring zodat evt verrassingen voor de keuringsdatum opgelost zullen zijn.
Snel na aankoop kwam ik dit forum tegen en al lezende ben ik al heel veel nuttige tips tegen gekomen ,ik zal er dan ook regelmatig lezen... ik hoop eigenlijk dat ik zelf niet zo veel hoeft te posten dit zou namelijk betekenen dat alles voorspoedig verloopt met onze T4 maar zal zeker niet schromen mijn vragen of misschien tzt evt tips hier neer te leggen.
Het lijkt me ook zeker leuk in de toekomst om eens naar zo'n meeting te komen om op die manier tips en ervaringen te kunnen uitwisselen ..Misschien tot ooit .
Grtz Miran