Ik heb een gebroken achterruit. Carglass levert alleen enkel gehard glas maar het origineel is gelaagd. Weet iemand waar je een origineel gelaagd glas kunt laten aanbrengen.
Dank, Peter
Welkom op het weetjewel forum, van en voor Volkswagen Transporter rijders.
Groetjes webmaster Henk-1
klik rechts op de "X" dan verdwijnt dit veld
Groetjes webmaster Henk-1
klik rechts op de "X" dan verdwijnt dit veld
Gebroken achterruit
Re: Gebroken achterruit
Bij de dealer? Gelaagde achterruit is dat optioneel voor geluidsisolatie? Dan zal je wel aan dealer vastzitten.
Groet, Ronald
Re: Gebroken achterruit
Misschien Volkswagen Campercentrum in Amersfoort?
T4 California 1997 - 2.5TDI/ACV
Re: Gebroken achterruit
Dank voor de reacties. Ik hou het voorlopig maar op enkel glas. Wordt straks gemonteerd in Portugal waar we op vakantie zijn.
Re: Gebroken achterruit
Is het verzekeringswerk? Dan had je toch noodruitje/plastic kunnen plaatsen tot er wat ingevlogen was? Volgens mij is gelaagd of isolatieglas wel stukken duurden dan een standaard gehard glazen ruit.PieterH schreef: 23 jun 2023, 10:20 Dank voor de reacties. Ik hou het voorlopig maar op enkel glas. Wordt straks gemonteerd in Portugal waar we op vakantie zijn.
Groet, Ronald
Re: Gebroken achterruit
Vanmorgen kon ik de bus ophalen bij Carglass en wonder er zat een dubbel glas ruit in. Zoals ik had. Geen extra kosten. Dus we kunnen weer verder. Leve Carglass Porto 