Als je uitleg geeft doe maar alsof je het tegen een leek uitlegt
Tis weeral heel lang geleden dat ik de CV en elektrische ramen kit gekocht heb van Pascal, en zoals ik goed kan onthouden
Zijn er tips of dingen waardat ik moet opletten bij het plaatsen van de kit, de kit is origineel VW.
Verbeter me als ik het fout heb, bedrading vanaf de zekeringkast naar bestuurderskant vanaf daar doorkoppeling naar portierskant doorkoppeling naar schuifdeur. Bedrading van portiers naar bijrijderskant is onder dashboard, bedrading naar schuifdeur en klep langs de vloer ?
Op welke hoogte staat het schuifdeurcontact want hier moet ik denk ik een stukje uitslijpen in de B-stijl en de schuifdeur ?
Heeft het belang bij het inbouwen van de elektrische ramen of de ramen open of dicht staan ?
Alle tips zijn welkom natuurlijk
Alvast bedankt !
Heb de kit wat in mekaar gepuzzeld en zit nu nog met kabels waardat ik voor de moment niet weet waar deze in moeten, mss dat het zich vanzelf wel uitwijst maar als ik alles uit mekaar heb en weet het dan nog niet zit ik met de gebakken peren
ik weet niet of dit zwarte stekkertje hier wel moet maar is het enige dat erin paste en ik veronderstel dat het ne massakabel is ?
2 stekkers aan passagierskant ?
2 stekkers aan bestuurderskant ?
groen bruin rood stekkertje bestuurderskant ?
2 rode stekkers, ik veronderstel voor in de zekeringkast te pluggen ?
groen stekkertje ?
2 bruin ?
rode draad zonder stekker na zekering ?
Foto bestuurderskant

