
ik ben Axel, 27 jaartjes oud en woonachtig in de Belgische Ardennen op een steenworp van Luxemburg.
Ik ben ongeveer 7 jaar in het bezit van een witte T4 2400 diesel van '93, die het bedrijf al die tijd zeer goed gediend heeft.
Na een complete ommezwaai van carrière en een paar problemen met de bus heb ik besloten de bus te gaan opwaarderen.
Op 3 maanden tijd, versnellingsbak, waterpomp, dieselpomp en cilinderkop kapot gegaan.
Maar zo weet ik wel wat te doen in de vrije uurtjes,

De bus is 2 jaar geleden al herschilderd geweest en ik dacht dat het zonde was om hem zelfs na die problemen weg te doen.
Ik heb dan ineens besloten de motor een volledige revisie te geven, waar ik een van de dagen ga aan beginnen als men werkplaatshandboek en men nieuwe cilinderkop binnen zijn.
Later zal de bus dan nog verlaagd worden, knappe velgjes opzetten en het interieur hier en daar vernieuwen wat best nodig is.
Ik had namelijk niet zo'n net beroep en ja, in de bus gegeten, gedronken, gerookt, geslapen, kortom alles behalve op het potje geweest.
Dus ik denk dat ik in de toekomst nog vele vragen ga hebben.
